Tutaj jesteś Gospodarka i środowisko Zwierzęta dzikie, bezdomne i hodowlane
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Zwierzęta dzikie, bezdomne i hodowlane

Lis

KOMUNIKAT LUBELSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII. Wiosenna akcja szczepień lisów przeciwko wściekliźnie

Informuję, że w dniach od 8 do 12 kwietnia 2024 r.* na terenie województwa lubelskiego planowane jest przeprowadzenie szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Lis

KOMUNIKAT LUBELSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII. DODATKOWA AKCJA SZCZEPIEŃ LISÓW PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE

Informuję, że w dniach od 21 do 31 października 2023 r.* terenie województwa lubelskiego planowane jest przeprowadzenie szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Lis

WIOSENNA AKCJA SZCZEPIEŃ LISÓW PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE 2023

Informuję, że w dniach od 27 do 29 marca 2023.* na terenie województwa lubelskiego planowane jest przeprowadzenie ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

drób i znak wykrzyknik

Uwaga hodowcy drobiu !!!

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epizootyczną na terenie kraju spowodowaną wysoce zjadliwą grypą oraz stwierdzaniem kolejnych w Polsce ogniska grypy ptaków, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Lublinie przypomina o obowiązujących środkach...

pies i kot

Uwaga posiadacze psów i kotów !!!

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lublinie informuje o prowadzeniu wyrywkowych kontroli dotyczących szczepień przeciwko wściekliźnie psów i kotów. Kontrole przeprowadzają inspektorzy weterynarii PIW Lublin i urzędowi lekarze weterynarii.

kury i znak uwaga

Uwaga hodowcy drobiu !!!

W związku z ponownie rosnącym ryzykiem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków związanym z okresem jesienno-zimowym oraz stwierdzeniem kolejnego w Polsce ogniska grypy ptaków, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Lublinie przypomina o obowiązujących środkach...

Lis

JESIENNA AKCJA SZCZEPIEŃ LISÓW PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE

KOMUNIKAT LUBELSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII JESIENNA AKCJA SZCZEPIEŃ LISÓW PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE

Dzik

Szanowni mieszkańcy Gminy Wólka!

Wiosna to sezon charakteryzujący się wzmożoną aktywnością dzików, które żerują w pobliżu siedzib ludzkich. Najbardziej niebezpieczne są zwłaszcza samice wychodzące z młodymi.

Dzik

Ogłoszenie

Wszelkie zgłoszenia dotyczące padłych zwierząt nieposiadających właściciela oraz padłych zwierząt dzikich należy kierować do Referatu Planowania i Środowiska Urzędu Gminy Wólka pok. 26 bądź telefonicznie 8147817 wew. 66 podając ich dokładną lokalizację.

kury

INSPEKCJA WETERYNARYJNA POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII w Lublinie

Uprzejmie informuję o opublikowaniu ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 31 marca 2022 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz. U. 2022 poz.768 z dnia 6 kwietnia 2022r.).

Poprzednia strona 1 2 3 4 Następna strona