Tutaj jesteś Gospodarka i środowisko
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Gospodarka i środowisko

Baner informacyjny z logiem "WIOŚ Piekna Dolina", z napisem "INFORMACJA" oraz informacją o kontroli zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków, obok zdjęcie zielonej pokrywy studzienki.

INFORMACJA o kontroli zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków

30-04-2024

Przypominamy, że obecnie prowadzone są kontrole dotyczące realizacji obowiązków właścicieli nieruchomości w zakresie pozbywania się nieczystości ciekłych.

Grafika informacyjna z datami i nazwami wydarzeń biznesowych. Wydarzenia takie jak Hannover Messe i Japan IT Week są wyróżnione na fioletowym tle z ikonami i datami. W prawym górnym rogu znajduje się napis "APLIKUJ".

Nabór wniosków przedsiębiorców z sektora MŚP z województwa lubelskiego

06-02-2024

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie ogłosił nabory wniosków przedsiębiorców z sektora MŚP z województwa lubelskiego o udział w wyjazdach na misje gospodarcze, wydarzenia targowo - wystawiennicze oraz wydarzenia...

Napis informacja dla mieszkańców logo gmina wólka, w tle śmieci

Kompostowniki – ankieta – dane za 2023 rok

19-01-2024

Szanowni Państwo, Urząd Gminy Wólka zwraca się z serdeczną prośbą o przekazanie danych niezbędnych do wypełnienia rocznego sprawozdania z realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi.

Napis informacja dla mieszkańców logo gminy wólkę na zielonym tle

Uwaga Mieszkańcy Gminy Wólka !!!

06-11-2023

Informujemy, że z uwagi na przypadające w dnu 11 listopada 2023 r. (sobota) święto Niepodległości, Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdujący się w miejscowości Świdnik Duży Pierwszy będzie nieczynny.

baner z napisami logo programu moja woda

Przydomowe systemy zbierania deszczówki

16-08-2023

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie z dniem 03.08.2023 r. rozpoczął nabór wniosków dla zadań wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda” na lata 2020-2024.

Poprzednia strona 1 2 3 4 ... 9 Następna strona