Tutaj jesteś Gospodarka i środowisko
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Gospodarka i środowisko

Zielone tło i napis HARMONOGRAM  z logo gminy Wólka

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW GMINA WÓLKA - 2023r.

30-11-2022

UWAGA! Jest już dostępny harmonogram odbioru odpadów na rok 2023. Harmonogram w wersji papierowej dostarczą pracownicy firmy P.H.U. EKO-TRANS przy odbiorze odpadów w miesiącu grudniu.

Napis informacja dla mieszkańców logo gminy wólkę na zielonym tle

Uwaga Mieszkańcy Gminy Wólka !!!

06-11-2023

Informujemy, że z uwagi na przypadające w dnu 11 listopada 2023 r. (sobota) święto Niepodległości, Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdujący się w miejscowości Świdnik Duży Pierwszy będzie nieczynny.

baner z napisami logo programu moja woda

Przydomowe systemy zbierania deszczówki

16-08-2023

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie z dniem 03.08.2023 r. rozpoczął nabór wniosków dla zadań wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda” na lata 2020-2024.

Usuwanie azbestu z dachu

70 tys. zł na usunięcie azbestu w gminie Wólka!

25-07-2023

Z wielką radością informujemy Państwa, iż gmina Wólka znalazła się wśród 19 gmin z terenu województwa lubelskiego, którym Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie przyznał dotacje na zadania dotyczące usuwania szkodliwego...

Zima

Przygotuj instalację do zimy

15-09-2022

Szanowni Państwo, W związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego firma Sanito Sp. z o. o. chciałaby przypomnieć kilka zasad poprawnej eksploatacji instalacji grzewczej, których przestrzeganie należy do obowiązków Użytkowników instalacji.

Panele fotowoltaiczne podpisanie umowy

Fotowoltaika w Gminie Wólka 2022. PGE Przesyła umowy na nowych zasadach rozliczania. Sprawdź, jak korzystnie rozliczyć się z PGE.

29-08-2022

Poniższa informacja skierowana jest do osób u których w roku 2022 montowana była instalacja fotowoltaiczna za pośrednictwem Gminy Wólka w ramach projektu „OZE w gminie Wólka - Etap II montaż pomp ciepła, kolektorów słonecznych, pieców na biomasę, i ogniw...

Poprzednia strona 1 2 3 4 ... 9 Następna strona