Tutaj jesteś Gospodarka i środowisko Rolnictwo Ocena i zagospodarowanie odpadów z...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Rolnictwo

Pole

Ocena i zagospodarowanie odpadów z działalności rolniczej z terenu Gminy Wólka 2020 r.

Przedsięwzięcie polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów pochodzących z działalności rolniczej z gospodarstw rolnych z terenu Gminy Wólka tj.: odpady z folii rolniczych, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i opakowania typu big - bag.

Odpady zostaną odebrane i zagospodarowane przez firmę wybraną w konkursie ofert o najkorzystniejszej cenie zagospodarowania i odbioru odpadów za tonę. Odpady będą gromadzone w dniach 17 - 18 listopada 2020 r. w dwóch punktach na terenie gminy Wólka:

  1. plac przy OSP Bystrzyca dz. nr 964/2 - rolnicy z miejscowości po lewej stronie drogi krajowej tj.: Bystrzyca, Jakubowic Murowane, Łysaków, Pliszczyn, Kolonia Pliszczyn, Rudnik, Sobianowice, Turka, Wólka.
  2. plac koło boiska w Łuszczowie Drugim dz. nr 823/3- rolnicy z miejscowości po lewej stronie drogi krajowej tj. Biskupie Kolonia, Jakubowice Murowane, Łuszczów Pierwszy, Łuszczów Drugi, Świdniczek, Świdnik Duży Pierwszy, Świdnik Duży Drugi, Świdnik Mały, Świdnik Mały Kolonia.

Z pomocy będą mogli skorzystać rolnicy, którzy zadeklarowali chęć przystąpienia do projektu jesienią 2019 r.

Powrót