Tutaj jesteś Gospodarka i środowisko Gminne inwestycje Orlik na osiedlu Borek przeszedł...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Inwestycje w Gminie Wólka

Orlik

Orlik na osiedlu Borek przeszedł gruntowny remont

21.10.2021
W ostatnim czasie została przeprowadzona modernizacja kontenerów na boisku Orlik. W ramach przeprowadzonych prac między innymi zostały odnowione sanitariaty, wymienione drzwi, wykładziny podłogowe oraz ścienne.
Założone zostały nowe piłkochwyty, pomalowana elewacja a także naprawione boisko do kosza i siatkówki. Na całym sportowym obiekcie został zamontowany system bardzo nowoczesnych kamer, reagujących na ruch wraz z powiadomieniem do stacji monitorowania. Obecnie kompleks boisk jest monitorowany całodobowo, dzięki czemu każde niszczenie mienia publicznego będzie przekazywane natychmiast do firmy ochraniającej oraz do organów ścigania. Wejście na boisko będzie automatycznie otwierane w określonych godzinach, co umożliwi specjalny elektromagnes zdalnie kontrolowany. Wartość wszystkich nakładów poniesionych w roku bieżącym na kompleks boisk sportowych Orlik wyniesie blisko 100 000 zł.
 
Zachęcamy do korzystania z obiektów sportowych i jednocześnie apelujemy do Państwa - nie bądźcie obojętni na niszczenie naszego wspólnego mienia. Jeśli jesteście Państwo świadkami aktów wandalizmu, prosimy o natychmiastową reakcję, która może przyspieszyć interwencję i ułatwić służbom ujęcie sprawcy. Informujmy o tym fakcie Policję (112 lub 997) lub Urząd Gminy w Wólce pod numerem telefonu: (81) 478 17 50 Te obiekty to dobro wspólne, o które każdy musi dbać, aby mogło posłużyć jak największej ilości korzystających.
Powrót