Tutaj jesteś Gmina Wólka Rada Gminy Wólka
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Rada Gminy Wólka 2018-2023

Wykaz Radnych Rady Gminy Wólka w kadencji 2018-2023

Kontakt: radagminy@wolka.pl

 

Tabelka: Wykaz Radnych Rady Gminy

 

L.p

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Funkcja

Telefon / E-mail

1.

Dobek Edyta

Turka os. Borek

Przewodnicząca Rady Gminy

609 568 788

edyta.dobek@wolka.pl

2.

Dumała Grzegorz

Turka os. Borek

Przewodniczący Komisji Budżetowej

grzegorz.dumala@wolka.pl

3.

Idzikowski Łukasz

Turka os. Borek

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

lukasz.idzikowski@wolka.pl

4.

Kornet Michał

Kolonia Świdnik Mały

 

michal.kornet@wolka.pl

5.

Kowalczyk Karol

Świdnik Duży Pierwszy

Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej

karol.kowalczyk@wolka.pl

6.

Kudła Jacek

Rudnik

 

jacek.kudla@wolka.pl

7.

Magdalena Majewska

Bystrzyca

 

magdalena.majewska@wolka.pl

8.

Oleszczuk Krzysztof

Wólka

 

krzysztof.oleszczuk@wolka.pl

9.

Samuła Małgorzata

Turka

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

magorzata.samula@wolka.pl

10.

Skiba Iwona

Długie

Przewodniczącą Komisji Samorządu i Oświaty

iwona.skiba@wolka.pl

11.

Szewczyk Piotr

Pliszczyn

 

piotr.szewczyk@wolka.pl

12.

Tkaczyk Andrzej

Łuszczów Drugi

 

andrzej.tkaczyk@wolka.pl

13.

Tryk Sebastian

Łuszczów Pierwszy

 

608175985

radnyluszczowpierwszy@o2.pl

sebastian.tryk@wolka.pl

14.

Zaborek Tomasz

Biskupie Kolonia

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

tomasz.zaborek@wolka.pl