Tutaj jesteś Gmina Wólka Sołtysi i Rady Sołeckie

Sołtysi i Rady Sołeckie Gminy Wólka

 

Sołtysi i  Rady Sołeckie  Gminy Wólka kadencja 2019-2024

 Lp.  Nazwa wsi  Imię i Nazwisko sołtysa   Rada Sołecka

1.

Bystrzyca  Jarosław Kowal  Wiesław Suszek
 Agnieszka Król
 Artur Banaszkiewicz

2.

Sobianowice Sylwester Pachuta  Zbigniew Łukasik
 Agata Ogrodnik
 Beata Kowalczyk

3.

Rudnik Modesta Gdańska  Danuta Misztal
 Krzysztof Bondos
 Monika Koszałka 

4.

Pliszczyn  Zenon Urban  Katarzyna Urban
 Marek Woliński
 Bartłomiej Michalski

5.

Łysaków  Małgorzata Żmuda  Izabela Dreszewska
 Tadeusz Bondos
 Kazimierz Sadura
6. Kol. Świdnik Mały  Jerzy Bąk    Sławomir Drozd
 Sławomir Olszewski
 Jadwiga Roczon

7.

Świdnik Duży pierwszy  Andrzej Kowalczyk  Bogdan Bernat
 Renata Flis
 Jerzy Skiba

8.

Świdnik Mały  Laura Kruk  Sławomir Poręba
 Martyna Mazur
 Anna Skwarzyńska

9.

Świdnik Duży Drugi  Wiesław Szajewski  Wiesław Małaj, 
 Adam Łukasiewicz
 Roman Uszko

10.

Świdniczek Bożena Tokarska  Bronisława Opiela
 Kamil Kuś
 Mirosław Marciniak
11. Wólka  Halina Flis  Grażyna Lis
 Danuta Flis
 Krystyna Mrozik
12. Biskupie-Kolonia  Jerzy Szymczak  Katarzyna Wdowiak- Tarnowska
 Dariusz Kucharzyk
 Kazimierz Puszka
13. Jakubowice Murowane  Kazimiera Janiszewska  Marcin Mrozik
 Zofia Panek
 Teresa Gustaw

14.

Kolonia Pliszczyn  Jolanta Dudziak  Anna Kozłowska 
 Agnieszka Kozłowska
 Justyna Szalast

15.

Turka  Tadeusz Gułaś  Tomasz Niećko,
 Leszek Majewski,
 Jolanta Kamińska
 Łukasz Szczekot
16. Łuszczów Pierwszy  Ewa Grzegorczyk  Marek Krawczyk
 Marcin Gierlach
 Józef Kotyra
 Waldemar Grzegorczyk
 Elżbieta Szkutnik
 Wioletta Tryk
17. Łuszczów Drugi  Janusz Mamcarz  Janusz Wawrzyńczyk
 Andrzej Karwacki
 Mariusz Wawszczak
 Andrzej Dmuchowski
 Jan Koziej
18. Długie  Andrzej Skiba  Leontyna Krocz
 Anna Krawczak
 Karolina Skiba 



 

Przewodniczący i Członkowie Zarządu Jednostki Pomocniczej osiedle Borek kadencji 2019-2024

 Lp.  Jednostka Pomocnicza   Imię i Nazwisko Przewodniczącego  Członkowie Zarządu
1. Turka os. Borek
Renata Maria Śniadecka- Mandryk


 Marta Katarzyna Kasprzyk
 Robert Stanisław Kozłowski
 Andrzej Cywiński
 Agnieszka Dąbrowska- Korab