Tutaj jesteś Aktualności Powszechny Spis Rolny Główny Urząd Statystyczny ogłosił...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Powszechny spis rolny

Kawałek plakatu z napisem 
Spisz się sam i pomóż swojej gminie wygrać w konkursie Prezesa GUS

Główny Urząd Statystyczny ogłosił konkurs na gminę o najwyższym odestku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu.

19.11.2020
Nasza gmina również bierze w nim udział!!!

Zachęcamy Rolników z terenu naszej gminy do spisania się  w powszechnym Spisie Rolnym 2020. Zostało już bardzo mało czasu, to tylko do  końca listopada. Poprzez dokonanie samospisu internetowego możecie Państwo wesprzeć naszą gminę, która ma szanse wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, które będą służyły naszym Mieszkańcom.

W konkursie gminy w każdym województwie otrzymają nagrody, odpowiednio:

  • za zajęcie I miejsca – 5 komputerów all-in-one, 2 urządzenia wielofunkcyjne,
  • za zajęcie II miejsca – 3 komputery stacjonarne, 3 monitory, 4 tablety, 1 urządzenie wielofunkcyjne,
  • za zajęcie III miejsca – 2 komputery stacjonarne, 2 monitory, 3 tablety, 1 urządzenie wielofunkcyjne,
  • za zajęcie IV miejsca - 7 tabletów, 1 urządzenie wielofunkcyjne,
  • za zajęcie V miejsca – 6 tabletów, 1 urządzenie wielofunkcyjne.

Dodatkowo Komitety Konkursowe będą mogły przyznać nagrodę specjalną Prezesa GUS w każdym województwie. Nagroda przeznaczona jest dla gminy najbardziej zaangażowanej we współpracę z Urzędem Statystycznym, gdzie brane są pod uwagę wszystkie działania obejmujące okres od początku do końca trwania PSR 2020 tj. od 1.09.2020 r. do 30.11.2020 r. Nagrodę specjalną stanowi sprzęt elektroniczny w postaci 7 tabletów i 1 urządzenia wielofunkcyjnego.

Wszystkie informacje związane z konkursem, Regulamin, skład jury, będą opublikowane na stronie https://spisrolny.gov.pl w zakładce konkursy.

Plakat Spisz się sam i pomóż swojej gminie wygrać w konkursie Prezesa GUS Główny Urząd Statystyczny ogłasza konkurs na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu Uczestnikami konkursu mogą być gminy, na których terenie znajdują się gospodarstwa rolne objęte Powszechnym Spisem Rolnym 2020, a ich użytkownicy dokonają samospisu internetowego w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r. Na zwycięskie gminy czekają wartościowe nagrody m. in.: tablety zestawy komputerowe komputery all-in-one Szczegóły na stronie spisrolny.gov.pl Powszechny GUS Spis Rolny 2020

 
Powrót