Tutaj jesteś Aktualności Komunikat
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Grafika Wirus

Komunikat

21.05.2021
Szanowni Państwo, w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz konieczność zapewnienia ciągłości funkcjonowania Urzędu Gminy, zwracamy się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w naszym Urzędzie.
Mając na uwadze powagę sytuacji w jakiej się znajdujemy, prosimy o kontakt z Urzędem drogą elektroniczną lub telefoniczną:
Elektroniczna Skrzynka Podawcza  
/GminaWolka/skrytka 
/GminaWolka/SkrytkaESP 
Sekretariat tel. 81 478 17 50, fax. 81 746 50 01
 
Do Państwa dyspozycji w przedsionku Urzędu udostępniona jest urna, do której możecie Państwo wrzucać podania, wnioski i inną korespondencję (z wyłączeniem dokumentów dotyczących spraw załatwianych w Urzędzie Stanu Cywilnego).
 
Jeśli załatwienie sprawy wymaga osobistej wizyty w Urzędzie, prosimy o wcześniejszy kontakt z właściwym merytorycznie pracownikiem celem umówienia terminu wizyty. Dane kontaktowe do pracowników Urzędu dostępne są pod poniższym linkiem:
 
Dane kontaktowe Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o.
tel. 81 478 17 55
Dane kontaktowe Ośrodka Pomocy Społecznej w Wólce
tel. 81 478 17 59; 535 210 670; 535 210 676,
fax. 81 751 00 87,
e-mail ogólny: opswolka@opswolka.pl, świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego: swiadczeniaifundusz@opswolka.pl, księgowość: ksiegowosc@opswolka.pl
 
Jednocześnie przypominamy o obowiązku stosowania się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia, m.in. w zakresie zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej, częstą dezynfekcję dłoni oraz utrzymywanie dystansu minimum 1,5 m. Aktualne informacje w tym zakresie znajdziecie Państwo pod adresem:
 

Sekretarz Gminy Wólka

/-/ Anna Kruk

 
Powrót