Tutaj jesteś Aktualności Seniorzy w Gminie Wólka
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Seniorzy w Gminie Wólka

Seniorze, nie daj się!

Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmów edukacyjnych, które powstały w ramach projektu “Seniorze, nie daj się!". Filmy skierowane są do Seniorów, którzy niestety narażeni są na wiele zagrożeń ze strony oszustów.

Link do filmów: https://www.youtube.com/channel/UCGwwAOIv-Do-HdHiQDB3DKA

 

 

Aktualności

Ukryte talenty Seniorów z gminy Wólka

29-10-2020 Seniorzy ze swoimi obrazami

Ostatnio o swoich ukrytych talentach przekonali się Seniorzy z Klubu Seniora w Rudniku. W ramach projektu „Top Senior” zostały zorganizowane warsztaty z malarstwa, podczas których Seniorzy malowali obrazy akrylami na podobraziach.

WSPIERAJ SENIORA

27-10-2020 Grafika wspieraj seniora- logo akcji

Rząd uruchomił Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów, w ramach programu działa specjalna, bezpłatna infolinia przeznaczona dla seniorów powyżej 70. roku życia. Za jej pośrednictwem osoby starsze będą mogły poprosić o pomoc w czynnościach, które wymagają...

#WspierajSeniora i weź udział w akcji

27-10-2020 Chcesz pomóc potrzebującemu seniorowi?  Dołącz do akcji #WspierajSeniora- plakat

Z myślą o wszystkich, którzy chcą pomóc seniorom, ale nie wiedzą jak, została uruchomiona strona www.wspierajseniora.pl. To właśnie tutaj mogą zgłaszać się osoby, które chcą dołączyć do Solidarnościowego Korpusu...

Koronawirus: informacje i zalecenia dla seniorów

03-04-2020 Wirus

Osoby starsze, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby, a w szczególności przewlekłe, są szczególnie narażone na ryzyko zarażenia koronawirusem.

#WspierajSeniora

03-04-2020 Wykadrowana grafika - #WspierajSeniora

W ramach akcji #WspierajSeniora każdy może pomóc osobom starszym i samotnym. Wystarczy tylko, że czasami zrobimy zakupy, wyprowadzimy psa, odbierzemy przesyłkę z poczty lub wykupimy receptę.

Spotkanie z okazji Gminnego Dnia Seniora

15-11-2019 Spotkanie z okazji Gminnego Dnia Seniora

Wójt oraz Rada Gminy Wólka zapraszają Seniorów z terenu gminy Wólka na spotkanie z okazji Gminnego Dnia Seniora, które odbędzie się 21 listopada br. o godz. 16:00 w Klubie Seniora (budynek po szkole podstawowej w Rudniku, Rudnik 27).

Klub Seniora

25-10-2019 Klub Seniora

Informujemy Państwa, iż zakończone zostały prace budowlane realizowane w budynku zlokalizowanym na działce ewidencyjnej 499 w miejscowości Rudnik, gmina Wólka.

I Konferencja senioralna w Wojciechowie

19-09-2019 I Konferencja senioralna w Wojciechowie

13 września br. Seniorzy z gminy Wólka wraz z Wójtem Edwinem Gortatem wzięli udział w I Konferencji Senioralnej, która odbyła się w Wojciechowie.