Tutaj jesteś Aktualności Partycypacja w planowaniu... Informacja o unieważnieniu konkursu...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Partycypacja w planowaniu przestrzennym

Informacja o unieważnieniu konkursu planistycznego

Informacja o unieważnieniu konkursu planistycznego

03.06.2020
ogłoszonego wśród dzieci i młodzieży szkolnej w ramach działania „FUTURE CITY GAME” organizowanego w ramach projektu „Partycypacja w planowaniu przestrzennym – Edycja II

Wójt Gminy Wólka informuje, iż w związku z panującą pandemią, a także brakiem możliwości przeprowadzenia zajęć w szkołach unieważnia się ogłoszony w dniu 27.02.2020 r. konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej pn. "Moja przestrzeń w przyszłości, miejsce Gmina Wólka" realizowany w ramach działania „FUTURE CITY GAME” w ramach projektu „Partycypacja w planowaniu przestrzennym – Edycja II”.

Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie ponownie zostanie ogłoszony nowy konkurs planistyczny dostosowany do obecnie panujących warunków z nowym regulaminem konkursu.

 

Projekt „Partycypacja w planowaniu przestrzennym – II edycja” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizatorem projektu jest Fundacja Inicjatyw Menedżerskich w Lublinie, partnerem projektu jest Gmina Wólka.

 
 
Powrót