Tutaj jesteś Aktualności Wieczór Muzyczno-Literacki i...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Czterech mężczyzn występujących na żywo z instrumentami muzycznymi na zewnątrz, przed mikrofonami i głośnikami, w tle banner z napisem.

Wieczór Muzyczno-Literacki i Potańcówka - Relacja z Wydarzenia!

03.07.2024
W sobotę, 29 czerwca 2024 roku, przy Amfiteatrze przy Urzędzie Gminy Wólka w Jakubowicach Murowanych, odbyło się wyjątkowe wydarzenie - Wieczór Muzyczno-Literacki i Potańcówka! Inicjatywa była częścią projektu Pawła Niewiarowskiego pt. “Lublin, Lwów, Warszawa w książce i piosence”.

Impreza rozpoczęła się o 17:00, a teren amfiteatru szybko wypełnił się mieszkańcami i gośćmi. Dzięki pięknym dekoracjom w stylu lat 20. i 30. XX wieku, wszyscy mogliśmy poczuć magię tamtych czasów.
Maciejowa Kapela i Apolinary N przenieśli nas w czasie dzięki wspaniałemu koncertowi muzyki z 20-lecia międzywojennego. Dźwięki swingowych rytmów zachęcały do tańca, a plac zapełnił się parami, które bawiły się w rytm muzyki.

Wielu uczestników przybyło w stylowych retro kreacjach, za co otrzymali upominki. Eleganckie suknie i urocze dodatki dodały wyjątkowego klimatu całemu wydarzeniu.

Stoiska gastronomiczne oferowały pyszne przekąski i napoje, które umiliły czas spędzony na tańcu i zabawie.

Wieczór zakończył się po 22:00, pozostawiając uczestników z niezapomnianymi wspomnieniami. To była wspaniała podróż w czasie, pełna tańca, muzyki i literatury.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wieczoru, oraz Wam, drodzy mieszkańcy, za tak liczne przybycie i wspólną zabawę! 

Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych takich wydarzeń! 

Do zobaczenia na następnej imprezie! 

 

Powrót