Tutaj jesteś Aktualności Drodzy Uczniowie, Rodzice,...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Dwoje małych dzieci bawi się na plaży: chłopiec macha, a dziewczynka buduje zamek z piasku, w tle widać delfiny w morzu i leżak obok deski surfingowej.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

21.06.2024
Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, ciężkiej pracy oraz sumiennej i systematycznej nauki. Pragniemy z tej okazji wyrazić naszą głęboką wdzięczność za trud i zaangażowanie, jakie każdy z Państwa włożył w edukację naszych dzieci i młodzieży.

Nauczycielom, Wychowawcom i wszystkim Pracownikom szkoły życzymy wszelkiej pomyślności, sukcesów i nieustającej satysfakcji z wykonywanej pracy. Dzięki Państwa pasji i oddaniu nasze szkoły stają się miejscem przyjaznym, inspirującym i rozwijającym młode talenty.


Rodzicom i opiekunom dziękujemy za owocną współpracę oraz nieocenione wsparcie. Państwa zaangażowanie i troska są kluczowe dla osiągania sukcesów edukacyjnych naszych uczniów.


Dzieciom i młodzieży gratulujemy licznych osiągnięć i życzymy, aby nadchodzące wakacje były czasem pełnym radości, niezapomnianych przygód i zasłużonego wypoczynku. Niech ten letni okres przyniesie wiele słonecznych dni, bezpiecznych zabaw oraz chwil spędzonych w gronie najbliższych.


Życzymy wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Ilustracja z grafiką skierowaną do społeczności szkolnej z palmami, morzem i słońcem, zawierająca życzenia wakacyjne oraz podpisy dwóch osób.
Powrót