Tutaj jesteś Aktualności Uroczystość powierzenia stanowisk...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Uroczystość powierzenia stanowisk dyrektora

Uroczystość powierzenia stanowisk dyrektora

15.05.2024
Z wielką radością informujemy, iż 6 maja br. w urzędzie gminy odbyła się niecodzienna uroczystość. Wójt Gminy Wólka, Pan Edwin Gortat, po przeprowadzonym postępowaniu konkursowym, na kolejne pięć lat powierzył stanowiska dyrektorów zespołów szkolno–przedszkolnych, dla których gmina Wólka jest organem prowadzącym:

Pani Magdalena Krystjańczuk została Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łuszczowie, Pani Beata Sobczak - Dyrektorem Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Turce,

Pani Agnieszka Rozmus pokieruje Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Świdniku Małym, zaś Pan Marcin Tarłowski, Zespołem Szkolno- Przedszkolnym w Pliszczynie

Gratulujemy Państwu sukcesu w konkursie na stanowisko dyrektora powyższych placówek. W postępowaniu konkursowym pokazali Państwo swoje zaangażowanie, profesjonalizm oraz determinację w dążeniu do doskonałości w edukacji.

Wasza wytrwałość, wizja i umiejętność prowadzenia zespołów to cechy, które przyczyniają się do tworzenia przyjaznego, wspierającego i inspirującego środowiska edukacyjnego dla dzieci i młodzieży. Państwa osiągnięcia są dowodem na to, jak istotne jest posiadanie pasji i oddania w tej trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy.

Życzymy Państwu nieustającej inspiracji oraz wielu wspaniałych momentów w codziennej pracy na rzecz uczniów, nauczycieli i całej społeczności szkolnej. Wierzymy, że dzięki Państwa kierownictwu nasze przedszkola i szkoły będą miejscem, w którym każde dziecko odnajdzie swoją drogę i zrealizuje pełnię swojego potencjału.

 

Powrót