Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji Dnia Pracownika...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Grafika z kwiatowym motywem i napisem "Życzenia z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej", na pastelowym, rozmytym tle.

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej

10.05.2024
Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej pragniemy złożyć wszystkim pracownikom Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o. serdeczne życzenia i podziękować za Wasz codzienny trud i zaangażowanie. To dzięki Waszej ciężkiej pracy nasza gmina jest czysta, uporządkowana i przyjazna dla mieszkańców. Wasz profesjonalizm i poświęcenie sprawiają, że możemy cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem każdego dnia. Życzymy Wam nieustającej satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów w realizacji zawodowych wyzwań, a także zdrowia i szczęścia w życiu prywatnym. Niech Wasze wysiłki będą zawsze doceniane, a codzienna praca przynosi Wam radość i zadowolenie. Dziękujemy za Wasze oddanie i życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności.
Obraz przedstawia Życzenia z okazji dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej z ręcznie malowanymi niebieskimi kwiatami wzdłuż krawędzi i elegancką czcionką pośrodku.
Powrót