Tutaj jesteś Aktualności Dzień Bibliotekarza i Bibliotek
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Opis alternatywny: Zdjęcie przedstawia plakat lub stronę z tekstem w języku polskim z wyróżnionymi nazwiskami ludzi i różnymi blokami tekstu, poprzez który przebiega graficzny element w formie falistej linii oraz widoczne są rogi otwartych książek na dole.

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

08.05.2024
Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, składamy wszystkim Pracownikom i przyjaciołom bibliotek najserdeczniejsze życzenia. Niech Wasza praca wśród książek przynosi nie tylko satysfakcję, ale i głęboką radość. Jesteście nie tylko strażnikami literatury, ale również aktywnymi uczestnikami życia kulturalnego, rozsiewającymi kulturę słowa wśród społeczności. Niech każdy dzień w pracy będzie dla Was przyjemnością, pełen życzliwych spotkań i ciekawych rozmów. Obyście zawsze mieli wokół siebie entuzjastycznych czytelników oraz niezachwianą pasję do promowania czytelnictwa i kultury. Życzymy Wam, aby ta pasja była nieustannie źródłem Waszego zadowolenia i by zawsze stanowiła ważny element Waszej codziennej działalności.
Opis alternatywny: Grafika przedstawia plakat z informacją o spotkaniu z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Zawiera tekst, ozdobne litery, podpisy i pieczęć.
Powrót