Tutaj jesteś Aktualności Bitwa Regionów
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Baner promocyjny z napisem "BITWA REGIONÓW 2024 STARTUJE" wraz z informacją "REGULAMIN I FORMULARZ NA STRONIE www.bitwaregionow.pl", ozdobiony czerwonymi i żółtymi kwiatami.

Bitwa Regionów

12.04.2024
Szanowni Państwo! Rozpoczyna się nabór do IX edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń.

Organizatorem konkursu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Wydarzenie objęte jest patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy konkursowej polegającej na przygotowaniu tradycyjnej potrawy regionalnej z wykorzystaniem przynajmniej jednego produktu regionalnego (z wyłączeniem deserów) charakterystycznej dla regionu działania koła gospodyń wiejskich lub stowarzyszenia.

Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie do 5 maja 2024 r. droga elektroniczną, Formularza zgłoszeniowego, do którego link jest dostępny na stronie www.bitwaregionow.pl .

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie:

https://www.powiat.lublin.pl/aktualnosci/n,355647,nabor-do-ix-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-kulinarnego-dla-kol-gospodyn-wiejskich-bitwa-regionow.html

 

 

Zdjęcie przedstawia plakat informacyjny z polskim tekstem, zawierający kolorowe grafiki, między innymi kwiaty i motyle, oraz napis "Drodzy Państwo!" w czerwonej ramce.
Plakat zatytułowany "Bitwa Regionów 2024 Startuje", z kolorowymi kwiatami i grafiką postaci w regionalnym stroju, informacje o rejestracji i logo ministerstwa.
Powrót