Tutaj jesteś Aktualności XVII Targi Edukacyjne 2024 Lublin –...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Plakat reklamujący targi Edukacyjne w Lublinie

XVII Targi Edukacyjne 2024 Lublin – Twoja przyszłość zaczyna się tutaj!

14.02.2024
W dniach 21-22 marca 2024 Targi Lublin zamienią się w centrum edukacyjnych możliwości dla młodych ludzi, planujących swoją przyszłość. XVII Targi Edukacyjne 2024, pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze szkoły i  kierunku studiów, umożliwią bezpośredni kontakt z przedstawicielami placówek, ale także zapewnią szereg dodatkowych atrakcji.

Strefa Kariery

Podczas dwóch dni targów swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 wystawców, a są nimi szkoły średnie i  wyższe z regionu lubelskiego oraz ważnych ośrodków edukacyjnych w Polsce, instytucje edukacyjne i  przyszli pracodawcy. Oferta wystawców dedykowana się głównie ósmoklasistom i maturzystom, dla  których wybór ścieżki edukacyjnej jest aktualnie najpilniejszy, a także tym Wszystkim, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje. 

Lubelska Strefa Zawodów

Interaktywna przestrzeń, w której stoiska i przyjęty sposób prezentacji zajęć dają możliwość bezpośredniego poznania środowiska pracy i specyfiki danego kierunku. Dla przyszłych uczniów strefa zawodów jest również okazją do konfrontacji własnych  predyspozycji i wyobrażeń. Służyć temu będą m.in. pokazy i próby pracy. W Lubelskiej Strefie Zawodów zajęcia praktyczne zaprezentuje ponad 20 szkół zawodowych z regionu.

Scena Talentów

Scena Talentów to przestrzeń  dla młodych artystów, pasjonatów i entuzjastów różnych dziedzin – od  muzyki, poprzez taniec, aż po sztuki wizualne. Scena Talentów będzie tętnić życiem, kreatywnością i  energią, oferując widzom niezapomniane wrażenia oraz inspirujące występy. Zapraszamy serdecznie wszystkich odwiedzających Targi do kibicowania młodym talentom, które może już jutro staną się naszymi lokalnymi gwiazdami!

Konkurs

Dla tych, którzy marzą o niezależności i własnym samochodzie, przygotowaliśmy po raz kolejny konkurs "Startuj z Nami - Wyścig po Prawo Jazdy!". Uczestnicy będą mieli szansę na wygranie darmowego kursu na  prawo jazdy kat.  B  i zrealizowanie marzenia o własnych czterech kółkach. 

 

Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby kształtować swoją edukacyjną przyszłość i zbierać inspiracje na kolejne lata. Zapraszamy do Targów Lublin w dniach 21-22 marca. To wydarzenie, które może zmienić Twoje życie!

 

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy

Szczegóły wydarzenia:

Data: 21-22 marca 2024 roku

Godziny: czwartek: 9.00 - 16.00; piątek: 9.00 - 15.00

Miejsce: Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

Strona wydarzenia: edukacja.targi.lublin.pl

Wstęp bezpłatny.

Plakat reklamujący targi Edukacyjne w Lublinie
Powrót