Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Życzenia w formie graficznej

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

21.01.2024
Doskonała miłość czasem nie przychodzi aż do pojawienia się pierwszego wnuka. (przysłowie walijskie)
Życzenia w formie graficznej


Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie!
Babcia i Dziadek to osoby wyjątkowe dla każdego z nas, niezależnie od wieku, zamożności czy wykonywanej pracy. Służą opieką, radą, zawsze cierpliwi i wyrozumiali. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, by podziękować Wam za obecność, wsparcie w trudnych chwilach i udzielanie rad w każdej, nawet najcięższej sytuacji.


Jesteście naszymi drogowskazami  i przekazicielami życiowej mądrości. Jesteście dla Waszych wnuków i prawnuków wspaniałymi przyjaciółmi, nauczycielami świata i życia. To dzięki Wam odczuwają uroki dzieciństwa, to przy Was czują się nadzwyczajni i najważniejsi. Dziękujemy za wrażliwość, opiekuńczość, pracowitość i poświęcenie każdego dnia. 


Z okazji dnia Waszego Święta życzymy Wam Drogie Babcie i Szanowni Dziadkowie dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, spokoju i radości w gronie kochającej rodziny i najbliższych. Niech uśmiech wnucząt daje Wam siłę i wytrwałość na każdy dzień, a zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służą tym, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze życia.   

 

Powrót