Tutaj jesteś Aktualności Zaproszenie do współpracy przy...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Trzy osoby, dwie kobiety i mężczyzna, siedzą przy stole z laptopami w biurowym otoczeniu, z napisem "Lubelski Park Nowych Możliwości".

Zaproszenie do współpracy przy projekcie pn. „Lubelski Park Nowych Możliwości”

30.11.2023
W imieniu Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego S.A., chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy przy projekcie pn. „Lubelski Park Nowych Możliwości” realizowanym w ramach Działania 10.6 Uczenie się osób dorosłych Priorytet X Lepsza edukacja, współfinansowanym ze środków EFS+ w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

Celem projektu jest podniesienie umiejętności podstawowych oraz kompetencji 50 osób dorosłych, które pracują, zamieszkują lub przebywają na terenie województwa lubelskiego - w powiatach łęczyńskim, lubelskim lub mieście Lublin, posiadają umiejętności podstawowe odpowiadające poziomowi nie wyższemu niż 3 poziom Polskiej Ramy Kwalifikacji oraz zgłaszają z własnej inicjatywy chęć podnoszenia lub uzupełnienia umiejętności i kompetencji.

W szczególności zapraszamy kobiety, osoby starsze (powyżej 60 roku życia), osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach, jak również osoby, którym udzielono ochrony czasowej w związku z wojną w Ukrainie.

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do projektu, a dokładny termin naboru oraz dokumenty rekrutacyjne zostaną udostępnione na stronie internetowej https://lpnt.pl/.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie w rozpowszechnieniu wśród potencjalnych Uczestników/Uczestniczek projektu, informacji o możliwości skorzystania z oferty.

 

Załączniki

Opis 1: Plakat promujący projekt edukacyjny "Lubelski Park Nowoczesności", z grafiką symbolizującą naukę i rozwój, oraz logotypami funduszy europejskich, z informacjami kontaktowymi.
Opis alternatywny: Ulotka z informacjami o projekcie "Lubelski Pakiet Możliwości" z podanymi danymi kontaktowymi i logotypami. Zawiera tekst, grafiki i kody QR.
Opis 1: Grupa osób siedzi przy stole w jasnym pokoju, omawiają dokumenty i patrzą na ekran komputera w trakcie spotkania biznesowego.

Opis 2: Dwóch pracowników medycznych w niebieskich fartuchach pomaga starszej kobiecie w okularach, która wykonuje ćwi
Powrót