Tutaj jesteś Aktualności Biznesowy Lunch w Powiecie Lubelskim
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Biznesowy Lunch w Powiecie Lubelskim

Biznesowy Lunch w Powiecie Lubelskim

21.11.2023
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie organizuje dla pracodawców i przedsiębiorców Biznesowy Lunch w Powiecie Lubelskim. Spotkanie odbędzie się 29 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie, ul. Spokojna 9

Będzie to spotkanie informacyjne przeznaczone dla pracodawców i przedsiębiorców współpracujących z naszym urzędem. W swoich programach, w tym zwłaszcza w BBI (tzw. Branżowy Bank Informacji), staramy się informować firmy o istotnych rzeczach mających wpływ na ich rozwój, a docelowo na tworzenie miejsc pracy.

Tym razem głównym tematem spotkania będzie reorganizacja w firmie, uwzględniająca m.in. przekształcenie firmy z indywidualnej działalności gospodarczej na np. spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, bądź na spółkę komandytową, a może na fundację rodzinną, dziedziczenie firmy etc., wskazując związane z nim korzyści i okoliczności, na które warto zwrócić uwagę. Informacje z tego zakresu przekażą doradcy z grupy PKF Polska. Grupa PKF jest firmą audytorsko-konsultingową działająca na polskim od 30 lat. W ramach grupy PKF realizowane są kompleksowe usługi doradcze obejmujące: doradztwo podatkowe, obsługę prawną, obsługę księgową i kadrowo płacową, doradztwo biznesowe i wyceny spółek. Od niedawna swój oddział mają też w Lublinie.

Ponadto poruszone zostaną tematy dotyczące dofinansowania zatrudniania osób niepełnosprawnych, pozyskania pożyczki na rozwój firmy, a także przekazane zostaną informacje o możliwościach współpracy z urzędem.

W ramach spotkania, w kuluarach będzie możliwość porozmawiania z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie na temat konkretnych aktywnych form dla pracodawców i przedsiębiorców oraz konsultacji z przedstawicielem Polskiego Funduszu Rozwoju na temat pracowniczych planów kapitałowych.

Powrót