Tutaj jesteś Aktualności Witaj szkoło!
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

grafika z napisem Witaj szkoło!

Witaj szkoło!

04.09.2023
Dobra głowa i dobre serce to wspaniałe połączenie. Ale kiedy dodasz do tego wykształcony język lub długopis, naprawdę masz coś wyjątkowego. Nelson Mandela

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego - w imieniu całej społeczności gminy Wólka życzymy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty, by ten rok szkolny był okresem nowych wyzwań, pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Niech podejmowany trud stanie się dla Państwa źródłem zadowolenia oraz radości i wdzięczności uczniów.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Rodzicom i Opiekunom życzymy, aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości 

z osiągnięć dzieci. Niech szkoła będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzymy dobrej i owocnej współpracy z nauczycielami i wychowawcami.

Powrót