Tutaj jesteś Aktualności Medaliści z gminy Wólka

Aktualności

Mistrzostwa Europy IKO Nakamura 2023

Medaliści z gminy Wólka

23.06.2023
W dniach 16-18 czerwca br. w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Europy I.K.O Nakamura. Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, iż Klub Sportowy Budokai Lublin, z którym gmina Wólka od lat współpracuje, odniósł ogromny sukces medalowy. Zawodnicy Klubu zdobyli 6 medali - 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.

Z jeszcze większą przyjemnością i dumą informujemy, iż wśród medalistów jest mieszkaniec i uczeń gminy Wólka FILIP KISZCZAK, trenujący w ZSP Pliszczyn, który zdobył 2 miejsce europejskiego czempionatu oraz instruktorka Klubu Amelia Tomaszewska prowadząca na co dzień zajęcia w Szkole w Turce. Pani Amelia zdobyła złoty medal w kategorii seniorek do 55 kg i zdobyła Tytuł The Best Spirit dla  Najlepszej Zawodniczki Turnieju.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!