Tutaj jesteś Aktualności DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Grafika z napisem DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

26.05.2023
"Spałem i śniłem, że życie jest radością. Obudziłem się i zobaczyłem, że życie jest służbą. Zacząłem służyć i zobaczyłem, że służba jest szczęściem." Rabindranath Tagore

27 maja Dzień Samorządowca Terytorialnego – polskie święto, obchodzone corocznie 27 maja, uchwalone przez Sejm RP w 2000 roku. Upamiętnia pierwsze wybory samorządowe 27 maja 1990 roku.

Życzenia w formie graficznej

 

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzyli i współtworzą Samorząd w naszej Gminie.

Nasze podziękowania kierujemy do byłych i obecnych Radnych Gminy, Sołtysów, Przewodniczących Osiedla Borek, Rad Sołeckich, Zarządu Osiedla Borek, Pracowników Samorządowych Gminnych Jednostek Organizacyjnych oraz Pracowników Urzędu Gminy doceniając wzorową współpracę z Państwem.

Dziękujemy za codzienny trud i ciężką pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności, które prowadzą do poprawy warunków życia naszych Mieszkańców. To dzięki Państwa zaangażowaniu nasza „Mała Ojczyzna” stale i prężnie się rozwija. Wiemy, że służba publiczna nie jest zadaniem łatwym, potrzeba wiele zrozumienia i cierpliwości, aby skutecznie realizować oczekiwania naszych Mieszkańców. Ważne jest,  aby ich szanować i wsłuchiwać się w ich potrzeby.

Dziękując za owocną współpracę, życzymy niesłabnącego zapału i wytrwałości  w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej pracy, powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Wierzymy,  że dzięki Waszemu zaangażowaniu nadchodzące lata będą wypełnione sukcesami i zagwarantują dalszy rozwój naszej gminy.

Podziękowaniami oraz życzeniami pragniemy objąć również wszystkich samorządowców pozostałych szczebli samorządu terytorialnego.

Powrót