Tutaj jesteś Aktualności Punkt Pocztowy w budynku Urzędu Gminy...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Logo Poczta polska

Punkt Pocztowy w budynku Urzędu Gminy w Jakubowicach Murowanych

01.03.2023
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym 01 marca 2023 r. otwarty został Punkt Pocztowy w Jakubowicach Murowanych. W niepełnym wymiarze działał również w dniu wczorajszym. Placówka mieści się w budynku Urzędu Gminy w Jakubowicach Murowanych 8 i świadczyć będzie usługi pocztowe, finansowe oraz umożliwi odbiór przesyłek awizowanych.

Uwzględniając potrzeby mieszkańców, w piątki placówka będzie czynna w godzinach - od 8.00  do 20.00. W pozostałe dni tygodnia (poniedziałek - czwartek) Punkt Pocztowy będzie otwarty w godzinach od 8.00 do 15.00.

W ramach dobrej współpracy w związku z prowadzonymi rozmowami oraz wychodząc naprzeciw mieszkańcom naszej gminy istnieje możliwość wydłużenia godzin pracy do godziny 17:00 jeszcze w jednym dniu tygodnia, natomiast będzie to możliwe w niedalekiej przyszłości po kompleksowym zadomowieniu się placówki.

Wójt Edwin Gortat jest przekonany, że uruchomiona placówka spełni oczekiwania mieszkańców gminy oraz działających na jej terenie instytucji. Pragnie przy tym w sposób szczególny podziękować władzom Poczty Polskiej, które ze zrozumieniem przyjęły inicjatywę Wójta i Radnych Gminy Wólka i doprowadziły do satysfakcjonującego obie strony porozumienia. Dzięki wspólnym staraniom od dzisiaj w Gminie Wólka działa placówka pocztowa, na którą czekali wszyscy mieszkańcy.

 

Powrót