Tutaj jesteś Aktualności Sukces mieszkanek Gminy Wólka na...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

ceremonia rozpiczęcia

Sukces mieszkanek Gminy Wólka na Turnieju w Limanowej!

24.10.2022
W dniu 22.10.2022r. w Limanowej odbył się Puchar IKO Nakamura Polish Open w Kyokushin Karate, organizowany przez Limanowski Klub Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 425 zawodników z 42 klubów z Polski, Czech i Ukrainy z 6 organizacji Kyokushin Karate. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjny.

Klub Sportowy BUDOKAI Lublin reprezentowało 17 zawodników, w tym 3 startujących w kategoriach pomarańczowych pasów, 12 w turnieju głównym dzieci i juniorów oraz 2 w konkurencji seniorów. Łącznie wywalczyliśmy 13 miejsc na podium co ulokowało nasz klub na wysokim 4 miejscu w klasyfikacji generalnej wśród wszystkich uczestniczących w turnieju klubów!

Turniej pomarańczowych pasów:

1 miejsce zdobyła Anastazja Rakoczy wygrywając z dużą przewagą w dwóch pojedynkach.

Turniej główny dzieci i juniorów:

1 miejsca:

  • Aurelia Rakoczy ze względu na dobrą dyspozycję wystartowała w kolorowych pasach zwyciężając pojedynek finałowy jednogłośna decyzją.

Bez medalu tym razem wrócił Piotr Podgajny dla którego głównym zadaniem w tym roku będzie obrona tytułu mistrzowskiego na Mistrzostwach Europy WKB w listopadzie.

Relacja i fotorelacja na: https://koklublin.wixsite.com/ksbl/post/iko-nakamura-polish-open-sukces-zawodnik%C3%B3w-ks-budokai-lublin

 

 

Powrót