Tutaj jesteś Aktualności Nominacja do Nagrody Nauczyciel Roku...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

przybory szkolne i logo nauczyciel roku 2022

Nominacja do Nagrody Nauczyciel Roku 2022 !

28.09.2022
Szanowni Państwo, są w życiu gminy szczególne momenty. Momenty które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowo dumni z miejsc które razem tworzymy.

 

Miło nam poinformować, że p. Iwona Pietrzak-Płachta, nauczycielka bibliotekarka prowadząca Wypożyczalnię Skrzydeł w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pliszczynie znalazła się wśród 13 osób w Polsce nominowanych do nagrody Nauczyciel Roku 2022

 

Są Państwo elitą naszej edukacji! Każdy z Państwa w pełni zasługuje na miano Nauczyciela Roku. Niestety, regulamin jest nieubłagany, i tytuł jest tylko jeden. I dwa wyróżnienia oraz 10 Nominacji. Kto je otrzyma? Okaże się 11 października. A każdy z Państwa nosi buławę w plecaku. Bo nasz konkurs nie jest dla dobrych, ani nawet bardzo dobrych nauczycieli. Jest dla wybitnych, najlepszych. A Państwo są Najlepsi z Najlepszych AD 2022 . Serdecznie gratulujemy! Znalezienie się w finałach Nauczyciela Roku 2022 i Nauczyciela Jutr@ przy tak licznej i silnej konkurencji, to ogromny sukces - pisze Głos Nauczycielski.

 

Nominacja do konkursu została zgłoszona przez organ prowadzący szkołę, a jury pod przewodnictwem prof. Stefana M. Kwiatkowskiego zdecydowało i po burzliwych obradach wyłoniło 13 finalistów.

Szkoły w których zatrudnieni się nominowani przez Jury Uczestnicy, zostają laureatami znaku jakości „Szkoła na Medal”.

Zatem od dzisiaj Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pliszczynie jest SZKOŁĄ NA MEDAL !!!

 

A to dopiero początek emocji.

11 października na Zamku Królewskim w Warszawie, poznamy ostateczny werdykt Jury i dowiemy się, kto z finalistów Konkursu Nauczyciel Roku 2022 otrzyma ten tytuł, komu przypadną dwa równorzędne Wyróżnienia, a kto zostanie uhonorowany mianem Nominowanego do tytułu Nauczyciel Roku 2022.

 

 

https://glos.pl/nauczyciel-roku-2022-i-nauczyciel-jutr-znamy-juz-finalistow?fbclid=IwAR2ltfHa-dL683yfDWQU6gR5zFPBYii24dRikW0pXwZB8hnkv-QeJrQfj9Y

 

Powrót