Tutaj jesteś Aktualności UWAGA !!! 25000 zł NA STWORZENIE...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

logo urzad pracy

UWAGA !!! 25000 zł NA STWORZENIE MIEJSCA PRACY W 2021 ROKU!

14.12.2021
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie prowadzi nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego do wyczerpania środków.

Jeżeli chcesz zatrudnić osobę bezrobotną zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie lub Filiach w Bełżycach bądź w Bychawie, prowadzisz działalność gospodarczą minimum 6 miesięcy, posiadasz siedzibę lub oddział na terenie powiatu lubelskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, że posiada środki finansowe na refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w kwocie 25000 zł, które możesz przeznaczyć na zakup sprzętu, maszyn, oprogramowania i innego wyposażenia stanowiska pracy. 

Zainteresowane osoby prosimy o składanie kompletnych wniosków za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej PUP w Lublinie dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) lub przez portal praca.gov.pl - jeżeli osoba posiada konto na platformie ePUAP, profil zaufany albo certyfikat kwalifikowany lub pocztą na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie, ul. Mełgiewska 11C, 20-209 Lublin oraz osobiście pod w/w adresem. 

Szczegółowe informacje pod nr tel. 81 745-18-16 w. 270, 506 910 109 lub w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie ul. Mełgiewska 11C, 20-209 Lublin pok. 209. 

Z up. STAROSTY 

DYREKTOR Powiatowego Urzędy Pracy w Lublinie 

mgr Grażyna Gwiazda
Powrót