Tutaj jesteś Aktualności Charytatywne Dyktando na Święto...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Literki z gazety

Charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości!

22.10.2021
Bezpłatny serwis edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza na wyjątkowe, charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w całości online. Im więcej miłośników polszczyzny włączy się w akcję, tym bardziej pokaźna kwota trafi do potrzebujących.

Każde wypełnienie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Aktualnie na stronie dyktanda można zgłaszać konkretne cele charytatywne i społeczne, np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane pieniądze, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W zeszłorocznej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać siedem tysięcy złotych. W międzyczasie serwis diametralnie się rozwinął, toteż organizatorzy zakładają, że w tym roku zebrana suma środków sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie odbywała się w kilku grupach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny - dorosłych, młodzież oraz dzieci. Poza niesieniem pomocy jest to również świetna okazja, aby w tym ważnym dniu zweryfikować swoją znajomość ortografii, czerpiąc z tego frajdę. Tekst dyktand opracują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Pamiętajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Powrót