Tutaj jesteś Aktualności PODLASKA FEDERACJA ORGANIZACJI...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Kobieta i mezczyzna przy laptopie

PODLASKA FEDERACJA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH zaproszenie do udziału w projekcie

20.09.2021
Szkolenia eksperckie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej z zakresu zamówień publicznych w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, mazowieckim i łódzkim

Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza Podmioty Ekonomii Społecznej, w tym Przedsiębiorstwa Społeczne do udziału w projekcie pn. „Szkolenia eksperckie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej z zakresu zamówień publicznych w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, mazowieckim i łódzkim”, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 2.9 Rozwój ekonomii społecznej.

W każdym województwie objętym wsparciem w związku z realizacją projektu odbędą się szkolenia eksperckie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej, w tym Przedsiębiorstw Społecznych z zakresu wykorzystania prawa zamówień publicznych. Szkolenie będzie zawierać elementy przeprowadzonego z uczestnikami procesu przygotowawczego, ofert na realizację zlecenia w ramach postępowania o udzielenie zamówień publicznych oraz omówienie procedur odwoławczych w zamówieniach publicznych.

Udział w projekcie ma na celu doprowadzić do stałej współpracy Podmiotów Ekonomii Społecznej, w tym Przedsiębiorstw Społecznych z Jednostkami Samorządu Terytorialnego.

Organizator w projekcie zapewnia:

  • bezpłatne wsparcie merytoryczne
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów przetargowych
  • dostęp do newslettera z aktualnymi konkursami i naborami ogłaszanymi przez Jednostki Samorządu Terytorialnego.

Ikona pdfUlotka informacyjna, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [3.93 MB]

Powrót