Tutaj jesteś Aktualności Spotkanie dla Mieszkańców...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Światłowód

Spotkanie dla Mieszkańców miejscowości Biskupie Kolonia

09.09.2021
W związku z realizacją projektu budowy sieci światłowodowej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w m. Biskupie Kolonia, prosimy o przybycie mieszkańców od adresu 105 lewa i prawa strona do adresów 69 i 72 na spotkanie, które odbędzie się dnia 16.09.2021 o godz. 17:30 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Świdniku Małym. Celem spotkania będzie przedstawienie nowych rozwiązań budowy sieci światłowodowej doziemnej.

W spotkaniu obecny będzie projektant p. Arkadiusz Michałowski - przedstawiciel Generalnego Wykonawcy tj. firmy TELEKOM DATA Spółka z o.o., który przedstawi szczegóły nowych przebiegów trasowych. Pierwotne założenia projektowe zakładały wykorzystanie istniejącej napowietrznej sieci energetycznej na co uzyskano warunki techniczne z PGE Dystrybucja Lublin Teren oraz pozyskano zgody właścicieli nieruchomości. W chwili obecnej słupy energetyczne zostały zlikwidowane, co wymusza tym samym zmiany projektowe budowy sieci światłowodowej.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przybycie mieszkańców z w/w lokalizacji, co pozwoli na usprawnienie procesu przeprojektowania i finalnego wybudowania inwestycji.

Powrót