Tutaj jesteś Aktualności Okresowe przeglądy gwarancyjne...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Panele i kask

Okresowe przeglądy gwarancyjne instalacji solarnych i kotłów na biomasę

28.01.2021
Ponownie przypominamy Państwu, iż na terenie naszej gminy prowadzone są okresowe przeglądy gwarancyjne instalacji zamontowanych u Państwa w ramach projektu pt. „OZE w gminie Wólka - montaż kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę”. Na podstawie zapisów umowy zawartej z Wykonawcą tj. Firmą Sanito Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia przeglądów wszystkich instalacji w drugim i piątym roku obowiązywania gwarancji. Przeglądy prowadzi Serwisant Pan Andrzej Tuzimski.

W związku z powyższym bardzo Państwa prosimy o umożliwienie Serwisantowi dokonanie przeglądu instalacji. Serwisant pracuje w godzinach od 8:00 do 16:00, stąd prosimy, aby w tych godzinach instalacja była dostępna do przeprowadzenia przeglądu. Termin przeglądu Serwisant ustala z Państwem telefonicznie.

Prosimy o wyrozumiałość i współpracę w w/w zakresie. Zależy nam, aby instalacje zamontowane na Państwach posesjach funkcjonowały bez zarzutu, a w sytuacji wykrytych przez Serwisanta nieprawidłowości, została przeprowadzona naprawa, aby uniknąć niepotrzebnych awarii.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer tel. 885 822 821 bądź mailowy: oze@wolka.pl

Powrót