Tutaj jesteś Aktualności Wizyta Ministra Piotra Patkowskiego
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Wójt Gminy z osobami przed wejściem do budynku urzędu.

Wizyta Ministra Piotra Patkowskiego

22.01.2021
Z przyjemnością informujemy Państwa, iż w dniu dzisiejszym naszą gminę odwiedził Podsekretarz Stanu, Główny Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych, Pan Piotr Patkowski.

Celem spotkania było omówienie najważniejszych spraw dotyczących naszej gminy. Wójt Edwin Gortat omówił działania, jakie do tej pory zrealizowała gmina na rzecz naszych mieszkańców, plany na bieżący rok oraz zadania i cele długoterminowe, które wynikają z potrzeb naszej lokalnej społeczności. Duża część rozmowy dotyczyła finansów naszej gminy i możliwości pozyskania środków zewnętrznych na realizację naszych zamierzeń. Wizyta przyczyniła się do zacieśnienia dotychczasowych dobrych relacji i mamy nadzieję, że zaowocuje dalszą wzorową współpracą, która będzie miała przełożenie na konkretne i potrzebne działania na terenie naszej jednostki samorządowej.

 

 

Powrót