Tutaj jesteś Aktualności Konsultacje społeczne projektu Planu...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Baner roślina w ziemi z ikonami

Konsultacje społeczne projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej

20.01.2021
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza Państwa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej, które trwają od dnia 18 grudnia 2020 r. do dnia 15 lutego 2021 r. Uwagi zgłoszone już na tym etapie konsultacji mogą przyczynić się do szybszego opracowania ostatecznej wersji Planu, a tym samym do szybszego skorzystania ze środków nowej WPR. Każda sugestia jest niezwykle ważna i posłuży do odpowiedniego zaadresowania potrzeb sektora rolno-spożywczego i obszarów wiejskich.

Uwagi/opinie do projektu Planu należy zgłaszać za pośrednictwem specjalnie dedykowanej strony internetowej poświęconej przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/ruszyly-konsultacje-projektu-planu-strategicznego-dla-wspolnej-polityki-rolnej, na której znajduje się webankieta: https://www.gov.pl/web/wprpo2020/konsultacje-spoleczne-planustrategicznego-dla-wpr.

Więcej informacji na temat trwających konsultacji znajdziecie Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/rolnictwo 

 

Ikona pdfPismo, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [966.24 KB]

Baner z rośliną i ikonami oraz napisami:  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przypomina Do 15 lutego 2021 r. można zgłaszać uwagi do projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Powrót