Tutaj jesteś Aktualności Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Kawałek mapy

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – sposób na łatwy kontakt z Policją

01.08.2018
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywna mapa, która pozwala przekazywać Policji informacje o niebezpiecznych miejscach w okolicy. Każdy może skorzystać z Mapy wchodząc na stronę internetową Policji. Jest ona bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy zaznaczyć miejsce na mapie i wybrać rodzaj zagrożenia, np. „wandalizm” lub „nielegalne rajdy samochodowe”. Zgłoszenia są anonimowe – nie trzeba podawać swoich danych.

 

Każde ze zgłoszeń jest traktowane poważnie i weryfikowane przez Policję. Intencją jest zachęcenie ludzi do reagowania kiedy widzą potencjalne zagrożenie.

Korzystając z Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji nadal powinniśmy dzwonić na numery 997 lub 112. Prosimy o odpowiedzialne korzystanie z aplikacji. Każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję Policji.

 Plakat Krajowa mapa zagrożeń zarys polski, kolorystyka niebieska, napisy- Chcesz wiedzieć czy w Twojej okolicy jest jest bezpiecznie? Możesz mieć na to wpływ! Reaguj na zagrożenia! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa www.policja.pl Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Administracji POLICJA

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępna jest pod linkiem: 

http://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.html

W przypadku pytań, wątpliwości związanych z obsługą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także uwag do funkcjonalności mapy prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kmzb@policja.gov.pl

Powrót