Tutaj jesteś Aktualności OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Grafika przedstawia logo Konkursu Zuch

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

24.04.2020
W tym roku szkolnym uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sobianowicach po raz kolejny wzięli udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ZUCH. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III i polega na samodzielnym rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy.
Treść sprawdzianów jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.
 
Z ogromną dumą i radością możemy poinformować, że udział naszych uczniów w tegorocznym konkursie zakończył się dużym sukcesem, gdyż zaszczytny TYTUŁ LAUREATA zdobyło 4 uczniów: dwóch z klasy pierwszej, po jednym z klasy drugiej i trzeciej.
 
Jest to tym większy sukces, gdyż stanowi to 1/3 uczniów biorących udział w konkursie w naszej szkole. Warto też podkreślić, że liczba uczniów biorąca udział w całej Polsce w klasie pierwszej wynosiła 766, w klasie drugiej 2830, a w klasie trzeciej 2619. Tak wysokie wyniki uczniów są potwierdzeniem wiedzy i wysokich umiejętności, które nabywają oni w naszej szkole. Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom.
 
 
Szkolny koordynator konkursu Jolanta Oliwa
 
Powrót