Tutaj jesteś Aktualności Konkursy dla Kół Gospodyń Wiejskich z...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Grafika Tytułowa

Konkursy dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa lubelskiego

21.02.2020
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego do udziału w konkursie "Najlepsze produkty i potrawy czerpiące z regionu lubelskiego".
Konkurs "Najlepsze produkty i potrawy czerpiące z tradycji regionu lubelskiego" ma na celu promowanie dziedzictwa kulturowego Lubelszczyzny zarówno w aspekcie kulinarnym, jak również propagowanie sztuki ludowej jako istotnego elementu wzmacniającego poczucie tożsamości regionalnej mieszkańców.
 
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 marca 2020 r. a następnie zaprezentowanie potrawy/produktu/wypieku przed Komisją Konkursową w jednym z czterech miast - Biała Podlaska, Lublin, Zamość, Chełm.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Oddziału Rolnictwa i Żywności Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie pod nr. tel. 81 44 16 538 oraz 81 44 16 802.
 
Więcej informacji, w tym regulaminy i karty zgłoszeń do pobrania ze strony internetowej: https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/rusza-wielki-konkurs-dla-kol-gospodyn-wiejskich-z-terenu-wojewodztwa-lubelskiego/
Powrót