Tutaj jesteś Aktualności Mobilna aplikacja Gminy Wólka My...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Mobilna aplikacja Gminy Wólka My Local News


Logo

Mobilna aplikacja Gminy Wólka

My Local News

 

Za pomocą aplikacji My Local News wszyscy mieszkańcy mogą być na bieżąco z działaniami i aktualnościami administracji. Aplikacja ta jest dostępna bez żadnych opłat, a jedynym warunkiem jest posiadania telefonu z systemem Android lub iOS. Korzystając z aplikacji można dowiedzieć się o wszystkich istotnych wydarzeniach, jakie były i dopiero wydarzą się w naszej gminie.

My Local NewsMy Local News

My Local NewsMy Local News

Informacje są kierowane do całej gminy lub też do wybranych miejscowości czy też ulic co sprawi, że na pewno dostaniesz tylko te wiadomości, które są dedykowane do Ciebie. Każdy użytkownik może w aplikacji samodzielnie decydować, jakie kategorie informacji go interesują i mają do niego docierać, a jakie nie. Co bardzo istotne, w jednej aplikacji można otrzymywać informacje skierowane do wielu konkretnych lokalizacji – ulic w danej lub różnych miejscowościach. Wystarczy tylko dodać te lokalizacje w aplikacji i każda informacja skierowana do tych lokalizacji zostanie wyświetlona w naszym telefonie.

 

Instrukcja instalacji aplikacji:

 

1. Pobranie aplikacji na telefon.

Aplikację instalujemy ze sklepu z aplikacjami – w zależności od systemu – Google Play lub AppStore. Do szybkiej instalacji można również użyć kodów QR.

Google PlayGoogle Play

 

 

App StoreApp Store

 

2. Po pobraniu i instalacji należy dodać lokalizację, z której chcemy otrzymywać komunikaty oraz interesujące nas kategorie wiadomości. Ważne jest, aby zezwolić na wysyłanie powiadomień, dzięki czemu nawet jak nie będziemy mieli uruchomionej aplikacji, dostaniemy powiadomienie o nowym komunikacie.

 Krok 1Krok 2Krok 3

3. Dodanie kolejnej lokalizacji odbywa się na takich samych zasadach – naciskamy przycisk „+” i wybieramy nową lokalizację oraz intersujące nas kategorie

 Krok 4Krok 5Krok 6

4. Przechodzenie do wiadomości z danej lokalizacji odbywa się poprzez przesunięcie palcem w prawo lub lewo na ekranie z wiadomościami lub kliknięcie na nazwę lokalizacji

 

ZA POBRANIE I INSTALACJĘ APLIKACJI NIE BĘDĄ OD PAŃSTWA POBIERANE OPŁATY!!!