Tutaj jesteś Kultura i sport Galeria Kultura
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej
Mobilna aplikacja Gminy Wólka Mobilna aplikacja Gminy Wólka Obrazek telefon w dłoni
Rozkład jazdy Rozkład jazdy Autobus na ulicy
Odnawialne źródła energii w Gminie Wólka Odnawialne źródła energii w Gminie Wólka Obrazek kolektory słoneczne
Seniorzy w Gminie Wólka Seniorzy w Gminie Wólka Obrazek seniorzy

Kultura w Gminie

Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzień Samorządu Terytorialnego

27-05-2024

"To, co robimy dla siebie, umiera razem z nami. To, co robimy dla innych, pozostaje i jest nieśmiertelne." (Albert Pike)

Alternatywny opis zdjęcia: Kartka z życzeniami z okazji Dnia Matki z kwiatami w tle. Tekst życzeń w języku polskim, podpisy i ozdobne czcionki.

Życzenia z okazji Dzień Matki

26-05-2024

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska”. (Józef Ignacy Kraszewski)

Grafika z okazji Dnia Mamy z eleganckim, kwiatowym wzorem i napisem "Świętuj z nami Dzień Mamy!" w ozdobnej czcionce.

Świętuj z nami Dzień Mamy

21-05-2024

Mieszkanka gminy Wólka zaprasza wszystkie Mamy na bezpłatne warsztaty z podstaw aromaterapii.

Plakat ogłaszający "Lotniczy Festiwal Rodzinny" 26 maja w Radawcu Dużym z grafiką przypominającą abstrakcyjny samolot, informacjami o wydarzeniach i sponsorach.

Lotniczy Dzień Dziecka

17-05-2024

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie Dzieci na Lotniczy Dzień Dziecka, który odbędzie się 26 maja 2024 roku na Lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu w godzinach 10:00-18:00!

Grafika z napisem "Powodzenia!" na tle z zielonymi liśćmi koniczyny, stwarzająca pozytywny nastrój.

Drodzy Ósmoklasiści,

14-05-2024

W dniu tak ważnego egzaminu, jakim jest egzamin ósmoklasisty, chcielibyśmy Wam przekazać serdeczne życzenia pełne pozytywnej energii i wiary we własne możliwości.

Grafika z kwiatowym motywem i napisem "Życzenia z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej", na pastelowym, rozmytym tle.

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej

10-05-2024

Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej pragniemy złożyć wszystkim pracownikom Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Wólka Sp. z o.o. serdeczne życzenia i podziękować za Wasz codzienny trud i zaangażowanie. To dzięki Waszej ciężkiej pracy nasza...

Opis alternatywny: Zdjęcie przedstawia plakat lub stronę z tekstem w języku polskim z wyróżnionymi nazwiskami ludzi i różnymi blokami tekstu, poprzez który przebiega graficzny element w formie falistej linii oraz widoczne są rogi otwartych książek na dole.

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

08-05-2024

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, składamy wszystkim Pracownikom i przyjaciołom bibliotek najserdeczniejsze życzenia. Niech Wasza praca wśród książek przynosi nie tylko satysfakcję, ale i głęboką radość. Jesteście nie tylko strażnikami literatury,...

Grupa 16 osób stoi w jednym rzędzie, uśmiechnięta, przed ścianą z logo firmy. Osoby ubrane są w biznesowe stroje; panuje oficjalna atmosfera.

I Sesja Rady Gminy Wólka IX Kadencji (2024-2029)

07-05-2024

W dniu dzisiejszym odbyła się I Sesja Rady Gminy Wólka IX Kadencji (2024-2029), podczas której Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej Pan Maksymilian Kasprzak wręczył zaświadczenia o wyborze Radnym Gminy Wólka oraz Wójtowi Gminy Wólka Panu Edwinowi...

Baner z tekstem "Drodzy Maturzyści!" i życzeniami powodzenia na egzaminie maturalnym z logo "GMINA WOŁKA"

Drodzy Maturzyści!

07-05-2024

W tych ważnych dniach, w których przystępujecie do egzaminu maturalnego życzymy Wam wiary we własne siły i umiejętności. Niech trwające egzaminy okażą się dla Was znakomitym wstępem w dorosłe życie. Powodzenia!

Poprzednia strona 1 2 3 4 ... 29 Następna strona