Tutaj jesteś Aktualności Harmonogram odbioru odpadów na...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Grafika napis na zielonym tle z logo Gminy - napis INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Harmonogram odbioru odpadów na miesiąc Styczeń

14.01.2022
Przekazujemy Państwu harmonogram odbioru odpadów wyłącznie na miesiąc styczeń 2022r, gdyż przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów na następne dwa lata nie został jeszcze rozstrzygnięty

Ponadto informujemy, że w styczniu bieżącego roku, który jest okresem przejściowym, mieszkańcy otrzymają worki przy odbiorze odpadów komunalnych w ilości 4 sztuk na nieruchomość tj.: dwa worki żółte oraz po jednym niebieskim i zielonym. W przypadku niedostarczenia worków przez wykonawcę, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 81 478 17 63 bądź 81 478 17 66.

Postępowanie w trybie przetargu nieorganicznego na odbiór odpadów komunalnych na lata 2022 - 2023 przedłuża się z przyczyn niezależnych od Gminy Wólka. Wybór oferty musi być poprzedzony szczegółową weryfikacją złożonych ofert oraz ich uzupełnieniami. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej podpisana została nowa umowa z wykonawcą. Jej projekt przewiduje zmianę sposobu dostarczania worków - będą one dostarczane co miesiąc, w zależności od ilości oddanych worków, a nie na cały rok z góry. Zmiany te jednak wejdą w życie po rozstrzygnięciu postępowania przetargowego i podpisaniu umowy, o czym Państwa poinformujemy.

Harmonogram odbioru odpadów na miesiąc luty br. zostanie Państwu udostępniony w oddzielnym komunikacie.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

Ikona pdfHarmonogram - styczeń 2022, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [141.12 KB]

 

 

Powrót