Tutaj jesteś Kultura i sport Galeria Sport Akcja „Hala dla Mistrzów”
Mobilna aplikacja Gminy Wólka Mobilna aplikacja Gminy Wólka Obrazek telefon w dłoni
Rozkład jazdy Rozkład jazdy Autobus na ulicy
Odnawialne źródła energii w Gminie Wólka Odnawialne źródła energii w Gminie Wólka Obrazek kolektory słoneczne
Seniorzy w Gminie Wólka Seniorzy w Gminie Wólka Obrazek seniorzy

Sport

Farmerzy z Łuszczowa z medalami

Akcja „Hala dla Mistrzów”

26.10.2020
Dzięki inicjatywie rodziców uczniów SP w Łuszczowie powstała akcja „Hala dla Mistrzów”, która ma na celu zbiórkę środków finansowych na budowę w szkole w Łuszczowie sali gimnastycznej w technologii łukowo - namiotowej.

Jednym z elementów akcji była wizyta ekipy telewizji TVN, która zainteresowała się młodymi sportowcami ze szkoły w Łuszczowie, trzykrotnymi Mistrzami Polski w rugby Tag. TVN w swoim materiale o młodych sportowcach ma pokazać pasję, chęci i zaangażowanie uczniów do uprawiania sportu, ale przede wszystkim ma zwrócić uwagę widzów na potrzeby związane z wybudowaniem nowej bazy sportowej na miarę XXI wieku, która ze względu na inne, ważne, obecnie realizowane wielomilionowe inwestycje w infrastrukturę szkolną nie mogą być sfinansowane w 100 % ze środków własnych.

Dodatkowo Trener „Farmerów” Pan Maciej Kleszcz był gościem programu „Poranek Między Wisłą i Bugiem”, w którym zaprezentował osiągnięcia naszej drużyny z Łuszczowa oraz poprosił widzów o jak największe wsparcie prowadzonej obecnie akcji.

Programy telewizyjne mają pomóc popularnym „Farmerom” w realizacji ich marzeń, czyli możliwości uczestnictwa w zajęciach sportowych i przygotowywania się do najważniejszych zawodów sportowych w swojej hali sportowej.

Cała społeczność Łuszczowa ma nadzieję, że informacja o prowadzonej akcji dotrze do jak największej liczby odbiorców, ludzi dobrej woli, którym leży na sercu dobro dzieci i znajdą się firmy, instytucje czy też osoby prywatne, które zdecydują się wesprzeć to przedsięwzięcie.

Jeśli Ty lub Twoja firma jesteście zainteresowani pomocą w tym szlachetnym przedsięwzięciu, prosimy o kontakt z dyrekcją szkoły w Łuszczowie (tel. 81 750 11 77, e-mail: spluszczow@wp.pl)

Specjalny nr konta dla tej akcji: 87 8689 0007 6500 0108 2000 1330 z dopiskiem „Hala dla Mistrzów”.

 

Powrót