Tutaj jesteś Kultura i sport Galeria Kultura Film promujący gminę Wólka Laureatem...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej
Mobilna aplikacja Gminy Wólka Mobilna aplikacja Gminy Wólka Obrazek telefon w dłoni
Rozkład jazdy Rozkład jazdy Autobus na ulicy
Odnawialne źródła energii w Gminie Wólka Odnawialne źródła energii w Gminie Wólka Obrazek kolektory słoneczne
Seniorzy w Gminie Wólka Seniorzy w Gminie Wólka Obrazek seniorzy

Kultura w Gminie

Logo filmat

Film promujący gminę Wólka Laureatem Festiwalu FilmAT

19.10.2020
Z wielką przyjemności informujemy Państwa, iż międzynarodowe jury Festiwalu FilmAT przyznało I miejsce filmowi promocyjnemu gminy Wólka w kategorii Film Promujący Miasto.

Festiwal trwał od 14 października Festiwalu FilmAT, a jego celem była prezentacja najnowszych trendów w dziedzinie filmów dokumentalnych, reportaży telewizyjnych, komunikacji turystycznej, filmów korporacyjnych i instytucjonalnych.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych, Ekologicznych i Artystycznych FilmAT  istnieje na rynku międzynarodowym od dziesięciu lat. Jest jedynym festiwalem o tym profilu w Polsce, jako jedyny w kraju należy także do Międzynarodowej Organizacji Festiwali Filmów Turystycznych - CIFFT (Comité International des Festivals du Film Touristique) z siedzibą w Wiedniu.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy włożyli ogrom pracy w to, aby efekt końcowy był najpiękniejszy z możliwych, co oczywiście zostało docenione na międzynarodowym festiwalu FilmAT. W sposób szczególny podziękujemy Natalce Wawrzyńczyk, która swoim pięknym wykonaniem i nietuzinkowym głosem sprawiła, że utwór chce się odtwarzać raz za razem, a i tak się nigdy nie nudzi. Dziękujemy Rodzicom Natalki za otwartość i ciągłą chęć niesienia pomocy w różnych inicjatywach. Dziękujemy Krzysztofowi Dadejowi za tekst i muzykę oraz mnóstwo różnych pomysłów, które często wykorzystujemy w promocji naszej Gminy. Dziękujemy Mariuszowi Ostańskiemu, który poprzez swoją aranżację uczynił naszą piosenkę wyjątkową oraz za nadzorowanie całego procesu produkcji. 

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, dziadkom oraz innym członkom rodzin za udział w kręceniu teledysku oraz wszystkim tym, których nie wymieniliśmy, a którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania naszego wspólnego dzieła. 

Zapraszamy wszystkich do słuchania i oglądania, bo naprawdę warto.

https://www.youtube.com/watch?v=2_xne1wB388

 
Powrót