Tutaj jesteś Kultura i sport Sport Pracownica Urzędu Gminy Wólka na...

Sport

Pracownica Urzędu Gminy Wólka na podium w Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych by Runmageddon

Pracownica Urzędu Gminy Wólka na podium w Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych by Runmageddon

05.12.2017
18 listopada br. w Pabianicach odbył się jeden z najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie - Runmageddon. W imprezie wzięło udział ponad 3,5 tysiąca zawodników. Wśród nich znalazło się ponad 140 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, którzy uczestniczyli w I Mistrzostwach Polski Samorządowców w Biegach Przeszkodowych pod honorowym patronatem Związku Miast Polskich.

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, iż gminę Wólka reprezentowała pracownica Urzędu Gminy Wólka- Pan Agnieszka Przech – Fus, która zajęła III miejsce w Klasyfikacji Masters Kobiet.

Dziękujemy Pani Agnieszce za tak wspaniałe reprezentowanie naszej gminy i osiągnięty sukces oraz życzymy dalszych osiągnieć sportowych. Życzymy, aby Pani upór i pasja nie słabły, a na co dzień sprzyjało zdrowie i pogoda ducha. Ponadto mamy nadzieję, że Pani pasja i motywacja  będą  inspiracją do działania dla pozostałych przedstawicieli naszego samorządu.

Ze szczegółową relacją z wydarzenia można się zapoznać w piśmie o tematyce samorządowej pt. „Wspólnota”

http://www.wspolnota.org.pl/aktualnosci/aktualnosc/runmageddon-wylonil-mistrza-polski-samorzadowcow-w-biegach-przeszkodowych/

 

 

 

Powrót