Tutaj jesteś Kultura i sport Kultura w Gminie V Halowe Mistrzostwa Województwa...

Kultura w Gminie

V Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG

V Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG

04.12.2017
23 listopada 2017 roku w lubelskiej hali MOSiR odbyły się V Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG. W trzech kategoriach wiekowych wystartowało 15 najlepszych zespołów z Lublina i województwa wyłonionych we wcześniejszych turniejach eliminacjach.

LogowkiSP Łuszczów MISTRZEM i vice mistrzem województwa lubelskiego w RUGBY TAG !!!

Uczniowie klasy czwartej SP Łuszczów zostali MISTRZAMI województwa lubelskiego i będą reprezentować nasze województwo na Mistrzostwach Polski w Finale Ogólnopolskim w Atlas Arenie w Łodzi!!!

Zespół klasy IV zwyciężył we wszystkich meczach z SP Tomaszowice 9:2, SP 23 Lublin 3:0, SP Chrobry Lublin 9:0 oraz SP Białki Dolne 11:1

Skład zespołu:

Jakub Langwiński, Jakub Kuca, Klaudia Walaszek, Dominika Wójcik, Damian Szczepański i Jakub Michalczyk.

Równie świetny występ zanotowali uczniowie reprezentujący klasę VI zajmując drugie miejsce i zdobywając vicemistrzostwo województwa !!

Zespół klasy VI pokonał SP Tomaszowice 9:4, SP 40 LUBLIN 5:2, SP Białki Dolne 12:3 ulegając tylko SP 14 Lublin

Zespół klasy VI wystąpił w składzie:

Oliwia Grzegorczyk, Wiktoria Śnioch, Natalia Wawrzyńczyk, Anastazja Grzegorczyk, Norbert Brześciński, Jakub Kiełbus, Kacper Woźniak i Filip Jakubiec .

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy kciuki za klasę IV na Mistrzostwach Polski które odbędą się dokładnie w Mikołajki 06.12 może nasi uczniowie sprawią sobie i nam prezenty zwyciężając w tych zawodach. 

 

Powrót