Tutaj jesteś Kultura i sport Kultura w Gminie Jubileusz długoletniego pożycia...

Kultura w Gminie

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego - 26 września 2016r.

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego - 26 września 2016r.

10.10.2016
W piętek 26 września 2016 roku na zaproszenie Wójta Edwina Gortata spotkało się 17 par, które obchodziły jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego.

 

W piętek 26 września 2016 roku na zaproszenie Wójta Edwina Gortata spotkało się 17 par, które obchodziły jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. Z tej okazji, w intencji jubilatów, odprawiono uroczystą Mszę Świętą, a następnie wszyscy udali się do restauracji „Gościniec” w Wólce. Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu Państwa wręczyli Wójt Edwin Gortat oraz Przewodniczący Rady Gminy Józef Madoń. Dostojnym Jubilatom wręczono listy gratulacyjne od Wojewody Lubelskiego oraz kwiaty i dyplomy. Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni uczestniczyli w uroczystym obiedzie.

Według małżonków receptą na długie i szczęśliwe wspólne życie jest miłość, umiejętność ustępowania oraz wzajemne zaufanie. 

Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, długich i pogodnych wspólnych lat życia, w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu w otoczeniu rodziny i przyjaciół, rodzinnego ciepła i miłości bliskich.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Powrót