Tutaj jesteś Gmina Wólka Inwestycje Inwestycje w gminie Wólka Kolejne Otwarte Strefy Aktywności w...

Inwestycje w Gminie Wólka

Kolejne Otwarte Strefy Aktywności w gminie Wólka

Kolejne Otwarte Strefy Aktywności w gminie Wólka

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, iż w maju br. na oficjalnej stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki pojawiła się informacja, że Gmina Wólka po raz kolejny otrzymała dofinansowanie na realizację Otwartych Stref Aktywności w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2019.
W ramach projektu powstaną trzy jednakowe obiekty sportowo – rekreacyjne w miejscowościach Bystrzyca, Łysaków oraz Świdnik Duży Pierwszy wykonane w wariancie podstawowym obejmującym siłownię plenerową oraz strefę relaksu. Strefa aktywności wyposażona będzie w 6 urządzeń do ćwiczeń oraz w zależności od lokalizacji w stół do gry w tenisa stołowego, stół do gry w piłkarzyki, stół do gry w szachy oraz stół do gry w chińczyka, a także w małą architekturę tj. ławki, kosze na śmieci, tablice regulaminowe.
 
W odpowiedzi na oczekiwania społeczne naszych mieszkańców stworzona zostanie przestrzeń aktywności sportowej sprzyjająca międzypokoleniowej integracji społecznej naszych mieszkańców, która wpłynie na zwiększenie ich sprawności fizycznej oraz umożliwi czynny odpoczynek na otwartej przestrzeni.
 
logo osa
 
Otwarta Strefa Aktywności (OSA) dofinansowana przez  Ministra Sportu i Turystki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2019.
 
Otwarte Strefy Aktywności na terenie gminy Wólka dofinansowane ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2018.
 
Łuszczów
 
Łuszczów 1
Łuszczów2Łuszczów3 
 
Sobianowice
 
Sobianowice1
Sobianowice2
Sobianowice3
 
Rudnik
 
Rudnik1
Rudnik2
Rudnik3 
 
Powrót