Tutaj jesteś Aktualności Razem bezpieczniej Przechodzimy bezpiecznie Najmłodsi mieszkańcy osiedla Borek...

PRZECHODZIMY BEZPIECZNIE

Najmłodsi mieszkańcy osiedla Borek uczestniczyli w spotkaniach z policją

Najmłodsi mieszkańcy osiedla Borek uczestniczyli w spotkaniach z policją

29.12.2017
W dniu 13 grudnia br. w Niepublicznym Przedszkolu "OLEŃKA" oraz Przedszkolu Niepublicznym KRASNAL odbyły się spotkania profilaktyczno- prewencyjne z policją, w których udział wzięli nasi mali mieszkańcy osiedla Borek.

Spotkania prowadziła Pani sierżant Iwona Cichocka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Podopiecznych przedszkoli odwiedził również Wójt Gminy Wólka Pan Edwin Gortat, który opowiedział dzieciom o działaniach realizowanych w ramach projektu „PRZECHODZIMY BEZPIECZNIE - poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych na Osiedlu Borek w gminie Wólka”, dzięki któremu na osiedlu Borek zostały poziomo i pionowo oznaczone przejścia dla pieszych. Podczas spotkania mali słuchacze otrzymali odblaski, dzięki którym będą bardziej widoczni i bezpieczniejsi na drodze. Materiały odblaskowe zostały sfinansowane w ramach w/w projektu.

 

Logotypy

Projekt „PRZECHODZIMY BEZPIECZNIE - poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych na Osiedlu Borek w gminie Wólka” został dofinansowany w 2017r. z rządowego „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Powrót