Tutaj jesteś Aktualności Odnawialne Źródła Energii OZE w gminie Wólka - montaż...

Aktualności - Odnawialne Źródła Energii

OZE w gminie Wólka - montaż kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę - cennik usług dodatkowych

OZE w gminie Wólka - montaż kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę - cennik usług dodatkowych

13.07.2018
Szanowni Państwo, Drodzy beneficjenci projektu pn. „OZE w gminie Wólka - montaż kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę". Przedstawiamy Państwu cennik usług dodatkowych, który między innymi był przedmiotem poniedziałkowego spotkania dotyczącego realizacji naszego projektu.

Jednocześnie ponownie informujemy, że wymienione w nim usługi od samego początku stanowiły koszt niekwalifikowalny w ramach w/w projektu, o czym od samego początku Państwa informowaliśmy. Jednoznacznie podkreślamy, że w ten sposób wychodzimy Państwu naprzeciw i jeżeli tylko sobie Państwo tego życzą, to oczywiście możecie z tej oferty skorzystać. Ponadto, wyraźnie jeszcze raz informujemy, że jest to dla Państwa jedynie propozycja, a nie obowiązek. Każdy, kto chce wykonać te zadania we własnym zakresie, bądź korzystając z usług innej firmy ma do tego pełne prawo i pełną dowolność w tym zakresie.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących realizacji projektu prosimy o korzystanie ze specjalnie utworzonego do tego celu adresu e-mailowego oze@wolka.pl.

 

 

 

Cennik robót dodatkowych, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [33.10 KB]

Powrót