Tutaj jesteś Aktualności Gmina Wólka Laureatem Programu...

Aktualności

Gmina Wólka Laureatem Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2019

Gmina Wólka Laureatem Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2019

14.06.2019
12 czerwca br. odbyła się Finałowa Gala Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2019. Wójt Gminy Wólka Pan Edwin Gortat odebrał prestiżową nagrodę dla naszej gminy.
Gmina Wólka poddała się ocenie przez niezależnych ekspertów w ramach VIII Edycji Programu Promocji Gmin Business Excellence 2019. Ideą Programu jest wskazanie, nagrodzenie i promocja najlepszych samorządów województwa lubelskiego za inicjatywę i przedsiębiorczość własną, jak również za rozwój i wspieranie przedsiębiorczości na terenie samorządu poprzez tworzenie sprzyjających warunków dla biznesu. Ponadto Komisja i Kapituła Programu poddawała analizie wyniki finansowe gmin, które są podstawą oceny, szczególną uwagę zwróciła na innowacyjność, dbałość o ochronę środowiska, relacje z pracownikami, zrównoważony rozwój, a także odpowiedzialność społeczną (CSR).
 
Administratorem Programu jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, które powstało w 2000 roku, by wspierać i integrować, a także reprezentować i ochraniać interesy gospodarcze przedsiębiorców.
 
W kategorii Gmina Wiejska powyżej 10 tys. mieszkańców gmina Wólka  otrzymała tytuł  Laureata Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE w kategorii gmina proinwestycyjna. Nasza gmina doceniana została za skuteczną realizację swojej strategii, innowacyjność, przedsiębiorczość, tworzenie przyjaznych warunków dla biznesu.
Powrót