Tutaj jesteś Aktualności Gmina Wólka Laureatem Programu...

Aktualności

Gmina Wólka Laureatem Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017/2018

Gmina Wólka Laureatem Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017/2018

26.07.2018
7 czerwca 2018 odbyła się Finałowa Gala Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2018. Wójt Gminy Wólka Pan Edwin Gortat odebrał prestiżową nagrodę dla naszej gminy.
Gmina Wólka poddała się ocenie przez niezależnych ekspertów w ramach VII Edycji Programu Promocji Gmin Business Excellence 2018. Ideą Programu jest wskazanie, nagrodzenie i promocja najlepszych samorządów województwa lubelskiego za inicjatywę i przedsiębiorczość własną, jak również za rozwój i wspieranie przedsiębiorczości na terenie samorządu poprzez tworzenie sprzyjających warunków dla biznesu.
 
Administratorem Programu jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, natomiast Patronatem Honorowym Program objęli: Wojewoda Lubelski - Przemysław Czarnek; Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski; dr Krzysztof Markowski - Dyrektor Urzędu Statystycznego w Lublinie; Krzysztof Hetman - Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Związek Gmin Lubelszczyzny.
 
W kategorii Gmina Wiejska do 6500 mieszkańców gmina Wólka  zdobyła I miejsce i otrzymała tytuł  Laureata Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017/2018. Nasza gmina doceniana została za skuteczną realizację swojej strategii, innowacyjność, przedsiębiorczość, tworzenie przyjaznych warunków dla biznesu.
W gali udział wzięło ponad 150 osób, m.in. przedsiębiorcy i przedstawiciele samorządów z całego województwa oraz wielu innych instytucji. Gala została uświetniona przez artystów Teatru Muzycznego, którzy przygotowali dla uczestników recital zatytułowany "Powróćmy jak za dawnych lat..."
 
Zachęcamy Państwa do obejrzenia relacji z gali, która jest dostępna na stronach:
 
Relacja z Gali Finałowej Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2018
 
 
Finałowa Gala Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2018
 
 
Excellence znaczy doskonały
 
Powrót